Selam Dünyalı, Biz bir grup teknolojiyle ilgilenen 80’ler 90’lar çocuğu kişiler topluluğuyuz. İşimize yarayan yazılımları ya da projeleri geliştirip bazen kullanıyor bazen satıyor bazen de yapacak gibi yapıp yapmıyoruz. Kafamıza göre yani. Öyle ağam şahım bir kazancımız da yok. Aylık 1000.000€ kazanırsak allah bereket versin diyoruz. Fazla parada gözümüz yok yani 😉

Şaka bir yana; hayırdır sen niye bizi merak ettin ki ?

İş mi var ? yaparız, dert etme.

hele sen bir ara, Anlat fikrini/talebini elbet bir şekilde yardımımız dokunur, her işi yapmasak da yapacak adamları tavsiye ederiz.

 

Hello Earthling, We are one group of 80’s – 90’s Childs who are working on technology. we are produce software.

Kısaca biz

Biz bir grup teknolojiyle ilgilenen 80’ler 90’lar çocuğu kişiler topluluğuyuz. İşimize yarayan yazılımları ya da projeleri geliştirip bazen kullanıyor bazen satıyor bazen de yapacak gibi yapıp yapmıyoruz. Aklımıza yatmayan, inanmadığımız işleri müşterimizin parasını almak için kabul edip iş sonunda umut edilene ulaşamayan işler üretmekten imtina ediyoruz.

 

About us

We are Search Engine & Social Media Experts
Marketing Solutions That Work We’re also experts at finding the sweet spot between Google’s guidelines and what is commercially right for you. We have progressive theories on search as a tool for retention of customers, not just for acquisition. And whatever we do, we always measure, always analyze and always innovate.